Loading...

Černé košíčky na cupcake 1000ks 50x33mm - House of Marie

Černé košíčky na cupcakes. V balení 1000 ks. Rozměry 50 x 33 mm.
Skladem poslední 2 kusy
U vás pozítří 30.9.2026

810 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

V kuchyni je důležitá pestrost, vybírejte proto širokou škálu podložek na cupcaky! V naší nabídce najdete mnoho oblíbených barev – od klasické černé a bílé až po velmi výrazné odstíny jako je zlatá, červená, růžová, modrá nebo zelená. To vám umožní sladit papírové košíčky nejen k barvě samotného pečiva, ale i k dalším doplňkům či dekoracím. Pokud je dortík zlatý nebo růžový, můžete se ujistit, že papírové formičky na košíčky tónem ladí i s ostatním pečivem. Vytvoříte tak vizuálně ucelenou kompozici, která je velmi důležitá pro příležitosti jako je svatba nebo výročí, kde je nutné myslet na každý detail. Košíčky je vhodné používat spolu s formou na muffiny/cupcakes.

Výrobní společnost
House of Marie
Straten 15a Oirschot 5688
info@houseofmarie.nl
www.houseofmarie.nl/en

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Ubrus bílý pavučiny 274x137cm - Party Pal

Ubrus bílý s motivem pavučiny. Rozměry 274 x 137 cm.

77 Kč

Skladem > 5 ks

Kovové vykrajovátko set 3ks, halloween čarodejnice - PME

Kovové vykrajovátka čarodějnické motivy, set obsahuje 3 ks.

132 Kč

Skladem poslední 1 kus

Zástěra kuchyňská květinová lebka - Cakesicq

Kuchyňská zástěra s motivem květinové lebky.

113 Kč

Skladem > 10 ks

Gelová barva 28g - Oranžová - Wilton

Gelová barva na obarvení různých cukrářských hmot, krémů i těsta

68 Kč
242.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové dekorace oči, 63ks - Gunthart

Cukrové dekorace oči. V balení 63 ks.

81 Kč

Skladem > 10 ks

Související produkty Wednesday

Košíčky na muffiny černé 75ks 5x3,2cm - Decora

Papírové košíčky na muffiny. Černé. 75 ks v balení.

73 Kč

Skladem > 5 ks

Černé papírové košíčky na muffiny tulipán 200ks - House of Marie

Černé papírové košíčky na muffiny ve tvaru tulipánu, v balení 200 ks.

419 Kč

Skladem 4 ks

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

Černá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

87 Kč
34.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Wednesday 19,5cm - Pictu Hap


88 Kč

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g - FunCakes

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

115 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrářský košíček černý mini - House of Marie

Košíčky z kvalitního papíru na malé muffiny, dortíky, cupcakes…

65 Kč

Skladem poslední 3 kusy